Konin Czarków
ul. Karola Szymanowskiego 3
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
319 000
Powierzchnia
59
Cena za m²
5 379
Piętro
8 / winda
Rok budowy
1987
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Konin Czarków, ul. Karola Szymanowskiego 3. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania położonego w Koninie, ul. Szymanowskiego 3(obręb Czarków). Lokal o powierzchni użytkowej 59,30 m2, znajduje się na VIII piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Ściany gipsowane, sufity malowane emulsją. W pokojach na podłodze parkiet bukowy, na ścianach emulsja. Na korytarzu boazeria drewniana. W kuchni na podłodze terakota, płytki wzdłuż ciągu kuchennego, meble w zabudowie, od połowy ściany do sufitu emulsja. W łazience na ścianie glazura do połowy wysokości, później emulsja do sufitu. Wanna wbudowana, na podłodze terakota. W WC płytki na podłodze, na ścianie glazura. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne płycinowe. Grzejniki żeliwne. Okna PCV, pięciokomorowe. Rolety zewnętrzne w całym lokalu. Parapety płycinowe. Do mieszkania należy loggia o powierzchni około 5,50 m2.
Pomieszczenia: pokój(11,86 m2), pokój(9,73 m2), pokój(16,31 m2), korytarz(8,40 m2), łazienka(5,12 m2), kuchnia(6,62 m2), WC(1,26 m2)
Budynek jest ocieplony styropianem i posiada 11 kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Drzwi wejściowe do budynku aluminiowe, antywłamaniowe. Schody w budynku żelbetowe. Budynek jest wyposażony w domofon oraz posiada windę.
Uzbrojenie terenu: woda, prąd, kanalizacja
Ogrzewanie: cieplik miejski
Przeznaczenie: MW - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej
Dojazd: Bezpośredni drogą o nawierzchni asfaltowej ul. Szymanowskiego
Lokalizacja: Bardzo blisko do punktów handlowo usługowych, do terenów zielonych i jeziora oraz do obiektów użyteczności publicznej: szkoła podstawowa - około 400 m, przychodnia zdrowia - 300 m, przedszkole - 500 m, sklep spożywczy - 300 m, galeria nad jeziorem - 1,5 km.
Cena za metr: 5 379 zł/m2
Czynsz: 471 zł;

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,30 m²
  • 8 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1987 roku
  • Konin, Czarków, ul. Karola Szymanowskiego
  • Osobna kuchnia
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Konin Czarków, Karola Szymanowskiego 3 Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.