Poznań Ogrody
ul. Janusza Meissnera
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
506 000
Powierzchnia
56
Cena za m²
9036
Piętro
5
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2021
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Ogrody, ul. Janusza Meissnera. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Dzień dobry,
zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 56 m2 na ul. Janusza Meissnera, w nowo powstałej inwestycji Nowe Ogrody. Stan deweloperski w nowoczesnym budownictwie, dostępny od zaraz. 
LOKALIZACJA
Położenie nieruchomości zapewnia niesamowicie szybki dojazd do centrum. W ciągu zaledwie 6 min jesteśmy w stanie dojechać do Rynku Jeżyckiego.
Mieszkanie jest oplecione liniami komunikacji miejskiej, co pozwoli dzieciom na szybki dojazd do szkoły. Studenci natomiast mogą cieszyć się doskonałym połączeniem na uczelnie wyższe. Gwarantuje to linia autobusowa 121, na przystanek idziemy z mieszkania 2 min.
W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się:

place zabaw
drobne sklepy typu Żabka, pasmanterie, drogerie
tereny zielone

NIERUCHOMOŚĆ

Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z 3 pokoi w tym z salonu z aneksem kuchennym. Usytuowane jest na 5 piętrze w 5 piętrowym nowym bloku. Ostatnie piętro jest niewątpliwym atutem przedmiotowego mieszkania. Właściciel posiada przestronny taras z widokiem na panoramę Poznania. Nieruchomość jest dostępna od ręki.

Rozkład pomieszczeń wraz z metrażem widoczny na rzucie mieszkania. Numery na zdjęciach przedstawiają poszczególne pokoje zgodnie z rzutem.
Do mieszkania należy dokupić miejsce postojowe za 25.000 zł. Możliwość dokupienia drugiego miejsca.
Prawo własności: pełna własność z księgą wieczystą.

Moją misją jest zadowolenie klienta. Zadzwoń do mnie jeżeli chcesz się czegokolwiek dowiedzieć o nieruchomościach, z przyjemnością odpowiem na każdą Twoją wątpliwość. Zajmuję się również pomocą w uzyskaniu kredytu hipotecznego, zaprzyjaźnieni doradcy mają nadzwyczajnie wysoką skuteczność oraz traktują priorytetowo moich klientów.
Zapraszam do kontaktu

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m²
  • 5 piętro w 5-piętrowym bloku z 2021 roku
  • Poznań, Ogrody, ul. Janusza Meissnera
  • Taras, możliwość dokupienia garażu, aneks kuchenny
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Poznań Ogrody, Janusza Meissnera Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.