Dębica
ul. Gawrzyłowska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
275 000
Powierzchnia
58
Cena za m²
4708
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Dębica, ul. Gawrzyłowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Dębica, ul. Gawrzyłowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Dębica, ul. Gawrzyłowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Dębica, ul. Gawrzyłowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Dębica, ul. Gawrzyłowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Dębica, ul. Gawrzyłowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Dębica, ul. Gawrzyłowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Dębica, ul. Gawrzyłowska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Dzień dobry,

sprzedam trzypokojowe mieszkanie, z kuchnią, łazienką, wc oraz przedpokjem o łącznej powierzchni użytkowej 58,41 metrów kwadratowych. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku w Dębicy przy ul. Gawrzyłowskiej, do którego przynależy balkon oraz piwnica o powierzchni ok 5 metrów kwadratowych. Na podłogach ułożone są płytki oraz parkiet dębowy, okna PCV, w kazdym pomieszczeniu na onkach znajdują się rolety okienne dodatkowo w dużym pokoju zamontowane są rolety zewnętrzne. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci, domofon.
W mieszkaniu dostępne są sprzęty AGD (kuchenka gazowa, okap, piekarnik oraz zmywarka), szafy i regały w pokojach oraz szafa w przedpokoju.

Doskonała lokalizacja w pobliżu znajduje się przedszkole, apteka, plac zabaw, sklepy, przychodnia lekarska. Dostępne są również miejsca parkingowe.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,41 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Dębica, ul. Gawrzyłowska
  • Balkon, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Dębica, Gawrzyłowska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.