Chruszczewo
ul. Tulipanowa
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
145 000
Powierzchnia
1182
Cena za m²
123
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Chruszczewo, ul. Tulipanowa. Zdjęcie 1 Działka budowlana Chruszczewo, ul. Tulipanowa. Zdjęcie 2 Działka budowlana Chruszczewo, ul. Tulipanowa. Zdjęcie 3 Działka budowlana Chruszczewo, ul. Tulipanowa. Zdjęcie 4 Działka budowlana Chruszczewo, ul. Tulipanowa. Zdjęcie 5 Działka budowlana Chruszczewo, ul. Tulipanowa. Zdjęcie 6 Działka budowlana Chruszczewo, ul. Tulipanowa. Zdjęcie 7 Działka budowlana Chruszczewo, ul. Tulipanowa. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam, sprzedam w pełni uzbrojoną (woda, prąd, kanalizacja, gaz ziemny-przyłącze do 04.2022) działkę budowlaną o powierzchni 1182 m2.
Działka znajduje się w miejscowości Chruszczewo na ul. Tulipanowej, na ulicy postawione nowe ledowe latarnie oraz w najbliższej przyszłości planowana asfaltowa droga.
Działka znajduje się 2 min. drogi autem od Ciechanowa (w pobliżu przystanek autobusowy), cicha i spokojna okolica, zabudowa domów jednorodzinnych. Działka słoneczna, z ładnym widokiem.
Jestem właścicielem I sprzedaje bez pośredników, w celu uzyskania większej ilości informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego, pozdrawiam Michał.

  • ul. Tulipanowa, Chruszczewo, gmina Ciechanów, powiat ciechanowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1182 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Chruszczewo, Tulipanowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.