Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Nowa Różanka

działka siedliskowa na sprzedaż

Cena
250 000
Powierzchnia
24100
Cena za m²
10
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu


Siedlisko w Nowej Różance, 7km od Kętrzyna, ok.2,5 hektara, idealne na agroturystykę, pensjonat, miejsce na warsztaty lub szkolenia. Siedlisko z zabudową do generalnego remontu lub wyburzenia (Dom murowany, stodoła, budynki gospodarcze) - do indywidualnej oceny zainterswoanego dzierżawą i nabyciem . Możliwość wybudowania nowych budynków w obrębie aktualnego położenia zabudowań. Pozostała część terenu to łąka oraz stary ogród z drzewami owocowymi, warzywnik, podwórze. Działka o zróżnicowanym ukształtowaniu terenu ( teren pagórkowaty), zadrzewiona co daje duże możliwości atrakcyjnego zagospodarowania. Teren jest położony na samym końcu wsi (brak bezpośredniego sąsiedztwa), 50 m od lasu z jeziorem Moj, w niedalekiej odległości od Wilczego Szańca (ok 5 km), Portu Sztynort (15 min samochodem) czy Węgorzewa (ok.25min samochodem) dzięki czemu ma duży potencjał jako baza turystyczna. Na działce znajdują się media (woda miejska, kanalizacja, prąd). Ze względu na zmiany planów zawodowych ,sprzedam lub oddam w dzierżawę długoterminowa z możliwością negocjacji prawa pierwokupu po okresie dzierżawy..

  • Nowa Różanka, gmina Kętrzyn, powiat kętrzyński
  • Działka siedliskowa o powierzchni 24100 m².
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Nowa Różanka Poland - lokalizacja dokładna
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp:
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.