Chojnice
ul. Drzymały
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
330 000
Powierzchnia
87
Cena za m²
3793
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1930
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Chojnice, ul. Drzymały. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Mieszkanie bezczynszowe z balkonem przy ul. Drzymały18 w Chojnicach w woj. pomorskim. pow.całkowita 105 m2 (mieszkanie 87m2, piwnica 18,94 m2 plus balkon). Wysokość pomieszczeń mieszkalnych 2,90 m. Dwie działki we współwłasności o pow. 378 m2 dla kamienicy, w której są tylko 3 lokale z miejscem na samochód. Drzwi dębowe antywłamaniowe, wideofon. Na ścianach w pokojach i na suficie jest sztukateria gipsowa. Podłogi w pokojach są z desek. W kuchni, łazience i przedpokoju położone są kafelki ceramiczne. Mieszkanie do remontu, kuchnia otwarta z oknem, łazienka po zlikwidowaniu gipsowej ścianki też z oknem. W łazience obecnie jest wc i umywalka. Ogrzewanie gazowe - stary piec obecnie jest zdjęty. Plusem mieszkania jest to, że ma żadnych opłat do wspólnoty, czy zarządcy, ponieważ płaci się tylko podatek od nieruchomości do miasta i własne media : energia z licznika przedpłatowego, woda licznik i gaz po zamontowaniu pieca. Lokalizacja — w pobliżu dworca PKP. Mieszkanie ma nieobciążoną hipoteką księgę wieczystą i może stanowić zabezpieczenie kredytu hipotecznego. To dobra inwestycja. Zadzwoń, aby je obejrzeć.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowej kamienicy bez windy z 1930 roku
  • Chojnice, ul. Drzymały
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, ogródek, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 3 dni temu
Chojnice, Drzymały Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.