Bytom Łagiewniki
ul. Chorzowska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
245 000
Powierzchnia
65
Cena za m²
3769
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Łagiewniki, ul. Chorzowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Łagiewniki, ul. Chorzowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Łagiewniki, ul. Chorzowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Łagiewniki, ul. Chorzowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Łagiewniki, ul. Chorzowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Łagiewniki, ul. Chorzowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Łagiewniki, ul. Chorzowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Łagiewniki, ul. Chorzowska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Do sprzedania mieszkanie 65 m2 w Bytomiu Łagiewnikach, dogodny dojazd na ul. Chorzowską oraz DTŚkę.
Mieszkanie mieści się na pierwszym pietrze, składa się z przedpokoju (foremny, przekrój kwadratowy), pokoju dziennego z kuchnią oraz dwóch pokoi. W przedpokoju o powierzchni ponad 6m2 mieści się zabudowana szafa o wymiarach 115x60 cm wysokość do sufitu 260cm oraz szafka na buty. Kuchnia (pow 16m2) wyposażona jest w zabudowę na wymiar z wysokimi górnymi szafkami oraz wydłużonym blatem pod oknem. Mniejszy z pokoi (pow 16m2) posiada szafę zabudowaną o wymiarach 160 x 65 cm, również do sufitu, natomiast większy (pow 21m2) ogromną szafę na całą ścianę 470 x 90 cm. W łazience (pow 4,5m2) również jest zabudowana, lakierowana, wodoodporna szafka na wymiar. Każde z pomieszczeń, również łazienka posiada okno. Drzwi wejściowe i łazienkowe tradycyjne, w pozostałych pomieszczeniach drzwi przesuwne. Ogrzewanie akumulacyjne elektryczne (2 bardzo wydajne piece na wyposażeniu), licznik z taryfą dzień/noc (max łączny rachunek za prąd na 2 miesiące w zimie wyniósł nas ok 850 zł, czyli 425 zł/mc). Instalacje elektryczne wymienione w 2010 roku. Kilka lat temu wymienione zostały również piony wod-kan. Woda ciepła z piecyka gazowego typu „junkers” znajdującego się w łazience.
Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 16m2.
Niski czynsz.
Klatka schodowa zabezpieczona domofonem i wyposażona w oświetlenie z czujnikiem ruchu, wejście od strony podwórza. Jest możliwość wejścia „kluczem” od ulicy.
Dodatkowym atutem jest ogródek przy kamienicy, na wyłączność, o powierzchni ponad 60 m2. Zagospodarowany rekreacyjnie, ogrodzony, istnieje możliwość doprowadzenia wody i prądu.
Przy kamienicy znajdują się również garaże z możliwością wynajęcia, jednak na podwórzu jest dużo miejsc parkingowych, nie ma problemu z parkowaniem pod budynkiem.
W sąsiednim budynku znajduję się sklep ogólno-spożywczy, niedaleko szkoła podstawowa, przedszkole, kościół oraz ośrodek zdrowia. Komfortowy dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe.
Zaletą jest też bliskość zespołu przyrodniczo-krajobrazowego „Żabie Doły”, który w ostatnich latach zyskał nowe alejki, punkty obserwacji zwierząt i jest bardzo przyjemnym miejscem na spacery.
Oferta bez pośredników, w cenie zabudowy meblowe i kuchenne, drzwi, piece, inne do dogadania.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Bytom, Łagiewniki, ul. Chorzowska
  • Piwnica, garaż, ogródek
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Bytom Łagiewniki, Chorzowska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.