Głuchów

nieruchomość komercyjna na sprzedaż

Cena
225 000
Powierzchnia
300
Cena za m²
750
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Głuchów. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Głuchów. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Głuchów. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Głuchów. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Głuchów. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Oferuję na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Głuchów, pomiędzy miastami Trzebiechów i Sulechów (ok. 10km do każdego z nich). Jest to budynek dawnej szkoły, dla którego został utworzony projekt wstempny polegający na przebudowie budynku na 6 lokali mieszkalnych . O powieszchni 50m^2 każda.Nieruchomość mieści się na działce o powierzchni 1440m^2. Budynek jest uzbrojony w przyłącza takie jak woda, gaz, energia elektryczna. Stan ogólny konstrukcji budynku dobry, bez wilgoci, ale do generalnego remontu. Brak centralnego ogrzewania.
Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzi niezabudowana działka sąsiadująca z budynkiem, powierzchnia około 2000 m^2, która może być idealnym gruntem pod budowę budynku bliźniaczego.
Interesuje mnie tylko i wyłącznie sprzedaż .
Zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu uzgodnienia szczegółów.

  • Głuchów, gmina Trzebiechów, powiat zielonogórski
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 300 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Głuchów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.