Łódź Śródmieście
ul. Lipowa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
450 000
Powierzchnia
59
Cena za m²
7627
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Lipowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Lipowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Lipowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Lipowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Lipowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Lipowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Lipowa. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ulica Lipowa. Blisko centrum. Dwa pokoje. Przestronny salon z aneksem i duża sypialnia. Kamienica zrewitalizowana kilka lat temu, cofnięta w stosunku do ulicy dzięki czemu jest spokojnie i cicho. Zamykane podwórze z zielenią i parkingiem. W okolicy sklepy, usługi, restauracje. Do mieszkania przynależy piwnica.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Łódź, Śródmieście, ul. Lipowa
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Śródmieście, Lipowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.