Rzeszów Śródmieście

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
340 000
Powierzchnia
43
Cena za m²
7907
Piętro
1
Rok budowy
2004
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów Śródmieście. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów Śródmieście. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów Śródmieście. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów Śródmieście. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów Śródmieście. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów Śródmieście. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów Śródmieście. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów Śródmieście. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów Śródmieście. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów Śródmieście. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Odświeżone, spełniające kryteria również do zmiany przeznaczenia na lokal użytkowy (3m. wys.). Ściana od ulicy pod oknami mieszkania pozwala na ewentualne umieszczanie reklamy.
W budynku 9 mieszkań i 1 lokal usługowy, na parterze lokale usługowe.
Wejście i okna strony od ulicy, dodatkowe drzwi oddzielające od ulicy, poprzedzają wejście do klatki schodowej i na patio za budynkiem.
Salon z otwartą kuchnią (pow. ok. 23 m2), umeblowany, kuchnia zabudową pod wymiar, mniejszy pokój - ok. 11,5 m2 , korytarz (ok. 5 m2) z szafą w zabudowie z przesuwanymi lustrami, wejście z korytarza do obydwu pokoi i łazienki z wanną (3,5m2).
Miejsce postojowe pod budynkiem z wjazdem bezpośrednio z ulicy.
Czynsz 150 zł przy zamieszkiwaniu 1 osoby. Ogrzewanie ze sterownikiem ciepła z własnego pieca gazowego, który również zapewnia ciepłą wodę.
W bliskim sąsiedztwie: sklepy, galeria w Śródmieściu, szkoła, dwa parkingi, apteki, przychodnie, dworzec PKP i PKS, przystanki autobusowe.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowym budynku bez windy z 2004 roku
  • Rzeszów, Śródmieście
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Rzeszów Śródmieście Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.