Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Łódź Śródmieście
ul. Wodna 25
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
812 000
Powierzchnia
116
Cena za m²
7 000
Piętro
1 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Sprzedam mieszkanie w apartamentowcu wykonanym na miejscu starych łódzkich łaźni. Mieszkanie położone jest w oficynie co chroni je od ulicznych hałasów. Budynek jest wyposażony w windę, która zatrzymuje się na każdym półpiętrze, bezpośrednio przy wejściu do mieszkania. Mieszkanie ma bezpośrednie wyjście na trawiasty ogród. Mieszkanie jest w pełni wykończone i częściowo umeblowane. Wykończenie w bardzo wysokim standardzie. Praktycznie nie używane - pierwszy właściciel. Własne ogrzewanie gazowe, niski czynsz, budynech ze stałym monitoringiem i alarmem. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Wodny Rynek, Dworzec Łódź Fabryczna i piękny park Źródliska z palmiarnią oraz szkoła podstawowa i liceum ks. Salezjanów. Do ul. Piotrkowskiej są 4 przecznice, a do nowego centrum handlowo -kulturalnego Monopilis - 2 przecznice. W pobliżu znajduje się też pełne zaplecze handlowo usługowe. Mieszkanie posiada miejsce parkingowe i pomieszczenie gospodarcze na parterze. Rozkład mieszkania widoczny na rysunku. Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji i pośredników.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 116 m²
  • 1 piętro w apartamentowcu z windą
  • Łódź, Śródmieście, ul. Wodna
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź Śródmieście, Wodna 25 Poland - lokalizacja dokładna
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp:
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.