Bożenkowo

dom letniskowy na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
159 000
Powierzchnia
35
Cena za m²
4543
Pow. działki
380
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
dom letniskowy Bożenkowo. Zdjęcie 1 dom letniskowy Bożenkowo. Zdjęcie 2 dom letniskowy Bożenkowo. Zdjęcie 3 dom letniskowy Bożenkowo. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam działkę ROD w Bożenkowie z nowym, nieużywanym domkiem. Działka o powierzchni 380 m2, usytuowana jest w ostatnim rzędzie działek, przy ścianie lasu, co zapewnia spokój i wyciszenie. Teren działki w tym roku został całkowicie przygotowany do nowej adaptacji, wycięte zostały stare spróchniałe drzewa, zostały 3 jabłonki oraz świerki, między które wkomponowany został domek. Domek został wykonany na indywidualne zamówienie, przygotowana była specjalna wylewka, nowe ekologiczne szambo. Domek ma powierzchnię 35 m2 + taras 12 m2. Jest bardzo przestronny, poza dużym jasnym pokojem, jest aneks kuchenny z widokiem na las, wydzielona jest łazienka oraz 2 ustawne pokoje. Domek jest przygotowany do ocieplenia wewnętrznego, na wszystkich ścianach jest już folia termoizolacyjna. Jest również rozprowadzona cała elektryka oraz przyłącza wod-kan. Do domku dołączam pełne wyposażenie, które zakupione zostało latem, ale nie zostało nawet rozpakowane: szafki kuchenne, piekarnik, płyta, zlew, lodówka, baterie łazienkowe w stylu retro, brodzik, wc, umywalka, duży podgrzewacz wody. A także lazur do impregnacji drewna. Poza tym jest również całkowicie nowe wyposażenie ogrodowe: narzędzia ogrodowe, parasol ogrody, zestaw wypoczynkowy tarasowy, hamak, basen.
Zapraszam do kontaktu pod nr. tel.

  • Bożenkowo, gmina Osielsko, powiat bydgoski
  • Na sprzedaż dom letniskowy o powierzchni 35 m²
  • Działka rekreacyjna 380 m²
  • Media: szambo
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Bożenkowo Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.