Marki

bliźniak na sprzedaż

Cena
1 275 000
Powierzchnia
250
Cena za m²
5100
Pow. działki
500
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2008
Ogłoszenie
bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 1 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 2 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 3 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 4 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 5 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 6 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 7 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 8 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 9 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 10 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 11 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 12 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 13 bliźniak, 12 pokoi Marki. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Prezentuję Państwu świetną możliwość inwestycji lub zakupu połowy bliźniaka do zamieszkania!!!

Pół bliźniaka 250 m2 w ceniezł (możliwość zakupy całego domu w ceniezł - 500 m2).

* Na całą nieruchomość składają się: dwa domy bliźniacze połączone garażami o powierzchni 250 m2 każdy (razem 500 m2) 12 pokoi, 4 łazienki , 4 garderoby , dwie kuchnie wyposażone w najlepsze meble , blaty granitowe oraz sprzęt typu: zmywarki, mikrofale, okapy, 2 pralnio - suszarnie , 2 olbrzymie strychy z możliwością przebudowy i zrobienia kolejnych pomieszczeń ,2 garaże , 2 oddzielne piece gazowe Buderus.
W pokojach parkiet dębowy w jednej części a w drugiej Afrykańskie drewno Dousie. Jedna z części posiada salon kąpielowy o powierzchni 20 m2 , a druga kominek . Drzwi i okna w domu są drewniane, najwyższej jakości, tak jak i wszystkie pozostałe rzeczy .
Obiekt posiada dwa wspaniałe urządzone ogrody i dwie oddzielne bramy wjazdowe na ich teren . Wybudowany został w 2008 roku z cegły Max.

* Budynek został zbudowany jako docelowe miejsce zamieszkania lecz plany Właściciela się zmieniły

* Obecny najemca prowadzi tam Hostel - Pensjonat i również użytkuje część domu, płaci czynsz w wysokości 10 tys zł miesięcznie (plus wszystkie koszta) zarabia na czysto dodatkowe 18 -20 tys zł co daje przyszłej osobie, jeśli by chciała poprowadzić coś podobnego Zysk ok 10,000 zł miesięcznie.

* POTENCJALNY KUPIEC MOŻE SAM POPROWADZIĆ BIZNES LUB CZERPAĆ TYLKO DOCHÓD Z NAJMU Z OBECNEGO WYNAJMU!!!
(Wszystkie umowy zostały sporządzone przez prawników i notariusza. Została wpłacona kaucja przez najemcę w wysokości 50.000zł którą przejmie następny właściciel jeśli będzie chciał nadal czerpać dochód tylko z najmu).

* Najemca poddał się wszystkim egzekucjom i ubezpieczeniom . Nie było nigdy z nim najmniejszego problemu, płaci terminowo , opiekuje się całym obiektem włącznie z ogrodem co ma też zapisane w umowie . Najemca zabezpieczył powierzchnie użytkowe czyli podłogi na swój koszt wykładzinami , założył kamery i zainwestował w ogród chociaż nikt tego od niego nie wymagał .

* Inwestycja została wystawiona na sprzedaż z powodu takiego że Sprzedający ma inny pomysł inwestycyjny.

* OBECNIE PRZYNOSI CO MIESIĄC OK 30 000 ZŁ CZYSTEGO ZYSKU (całego bliźniaka 500m2)!!!

* Nieruchomość jest doskonale skomunikowana na pograniczu Białołęki, Targówka, Ząbek oraz Marek prawie przy samej trasie S8, położona jest na działce 1000 m2.  

  • Marki, powiat wołomiński
  • Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 250 m², 12 pokoi, wybudowany w 2008 roku
  • Działka 500 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Garaż, ogrzewanie miejskie
  • Materiał budowy: cegła, okna nowe drewniane
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: drewniane
  • Media: woda, prąd, gaz
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Marki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.