Ogłoszenie wstrzymane

Łódź Polesie
ul. Piotra Bardowskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
290 000
Powierzchnia
57
Cena za m²
5088
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1958
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Piotra Bardowskiego. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam bez pośredników mieszkanie o powierzchni 57m2. Mieszkanie jest środkowe i znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego i trzyklatkowego bloku. Budynek z roku 1958, zbudowany z cegły, został ocieplony a klatki schodowe wyremontowane. Mieszkanie jest wysokie (2,85), ciepłe i jasne. Okna wychodzą na zachód. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje o powierzchni 18 i 19 m2, oddzielna kuchnia, łazienka i spory korytarz. Pokoje mają duże okna balkonowe i balkony, na podłodze parkiet i są umeblowane. W łazience są kafelki na ścianach i podłodze, wanna i umywalka z szafkami. W kuchni i korytarzu na podłodze jest gumolit. Kuchnia umeblowana z kuchenką gazową. Mieszkanie wymaga częściowego remontu i odświeżenia. Do mieszkania przynależy komórka oraz udział w pomieszczeniu strychowym. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji: blisko centrum, blisko Al. Włókniarzy - trasy przelotowej północ-południe, a jednocześnie w spokojnej okolicy. W pobliżu jest szkoła podstawowa i przedszkole.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57 m²
  • 2 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1958 roku
  • Łódź, Polesie, ul. Piotra Bardowskiego
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do częściowego remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: telewizor, kuchenka, piekarnik
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Polesie, Piotra Bardowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.