Nowy Sącz
ul. Piękna
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
350 000
Powierzchnia
94
Cena za m²
3723
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz, ul. Piękna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz, ul. Piękna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz, ul. Piękna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz, ul. Piękna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz, ul. Piękna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz, ul. Piękna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz, ul. Piękna. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Witam.
Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie wraz z poddaszem mieszkalnym oraz dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się w domu wielorodzinnym zamieszkałym przez trzy inne rodziny. Mieszkanie ma powierzchnię 94m2.

Lokalizacja:
Dom znajduje się na ulicy Pięknej w Nowym Sączu. Dzielnica jest spokojna i znajduje się przy dobrze skomunikowanej z centrum ulicy Zielonej. W pobliżu znajdują się liczne sklepy takie jak Biedronka, Centrum, Comfort itp.

W mieszkaniu znajdują się trzy przestrzenne pokoje, łazienka na pierwszym piętrze w wanną, osobna toaleta, łazienka na drugim piętrze z toaletą i prysznicem oraz kuchnia na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada ogrzewanie na pięć gazowy dwufunkcyjny.
Dom posiada wspólny ogród. Do mieszkania należy blaszany garaż.
Po więcej informacji zachęcam do kontaktu.

  • Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 94 m²
  • 1 piętro w domu wielorodzinnym
  • Nowy Sącz, ul. Piękna
  • Balkon, garaż
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Nowy Sącz, Piękna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.