Krze Duże

działka rolno-budowlana na sprzedaż

Cena
699 000
Powierzchnia
23249
Cena za m²
30
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Krze Duże. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Krze Duże. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Krze Duże. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Krze Duże. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Krze Duże. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Posiadam na sprzedaż działkę rolno-budowlaną z lasem o łącznej powierzchni 23249m2 - zaznaczona pinezką na mapie. Działka znajduje się w miejscowości Krze Duże między ul. Akacjową i Nad Ruczajem. Działka położona jest w dogodnej lokalizacji w pobliżu trasy S8. 400m - przystanek autobusowy relacji Mszczonów-Warszawa 4km - Radziejowice 8km - Mazczonów 13km - Żyrardów 15km - Grodzisk Mazowiecki 40km - Warszawa Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Jest świetnym rozwiązaniem zarówno pod budowę domu jak i inwestycje.

  • Krze Duże, gmina Radziejowice, powiat żyrardowski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 23249 m² (2.32 ha).
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 3 dni temu
Krze Duże Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.