Chocianów
ul. Stefana Żeromskiego
lokal na sprzedaż

Cena
312 500
Powierzchnia
125
Cena za m²
2500
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 1 Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 2 Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 3 Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 4 Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 5 Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 6 Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 7 Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 8 Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 9 Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 10 Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 11 Lokal Chocianów, ul. Stefana Żeromskiego. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

lokal użytkowy po aptece, parter plus piętro. parter 72 m piętro 53m. na parterze znajduje się ganek oraz 4 inne pomieszczenia.z parteru wejście do dwóch piwnic. rampa załadunkowa.na piętrze znajduje się 5 pomieszczeń w tym osobna łazienka i ubikacja. ubikacja również znajduje się na parterze. zostało wymienione poszycie dachowe plus opierzenie.lokal stanowi własność prywatna bez zadłużenia.w kamienicy od przodu znajduje się kawiarnia.lokal znajduje się w centrum.

  • ul. Stefana Żeromskiego, Chocianów, powiat polkowicki
  • Lokal o powierzchni 125 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Chocianów, Stefana Żeromskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.