Dobczyce

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
349 000
Powierzchnia
61
Cena za m²
5721
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Dobczyce. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie  w Dobczycach 61m2 na 1 piętrze w bloku dwu piętrowym. Mieszkanie 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne wc, ogrzewanie centralne , ciepła woda użytkowa z centralnej kotłowni (brak piecyka gazowego w łazience) gaz tylko w kuchni do kuchenki gazowej.
Mieszkanie jasne, okna na stronę północną i południową. Duży salon 25m2 daje możliwość przebudowy na pokój z aneksem kuchennym, a wtedy powstaje 4 pokój z kuchni. Mieszkanie na zielonym osiedlu, bezpieczne dla dzieci.
Obecnie mieszkanie bez lokatorów, do odświeżenia i przemalowania według własnych preferencji.
Do mieszkania przynależna piwnica

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowym bloku
  • Dobczyce
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Dobczyce Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.