Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Warszawa Praga-Południe
ul. Tadeusza Sygietyńskiego
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
299 000
Powierzchnia
19
Cena za m²
15333
Piętro
6 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Oferta dla inwestora - na sprzedaż kawalerka na wynajem, generująca stabilny zwrot z inwestycji w świetnej lokalizacji w Warszawie.

Sprzedajemy nieruchomości będące wyłącznie naszą własnością, które są gotowe do uzyskiwania dochodu pasywnego, bądź już go generują. Wszystkie mieszkania są wyremontowane i w pełni wyposażone, w taki sposób, by sprostać wymaganiom coraz bardziej wymagających najemców.

Oferujemy naszym Klientom "lokatę mieszkaniową", czyli po prostu zakup gotowego, wyremontowanego i często już wynajętego i zarabiającego mieszkania na wynajem. Jest to rozwiązanie alternatywne do trzymania kapitału na lokacie w banku, jednak zdecydowanie bardziej opłacalne, a nie mniej bezpieczne. W obecnych czasach przez niskie stopy procentowe, lokaty i konta oszczędnościowe w bankach przynoszą ok. 0% zysku po opodatkowaniu. Przy uwzględnieniu inflacji okazuje się, że zainwestowany kapitał kurczy się o kilka procent rocznie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obrocie nieruchomościami, współpracujemy tylko z profesjonalnymi ekipami budowlanymi, dzięki czemu mieszkania, które przygotowujemy są dokładnie wykończone i urządzone tak, aby właściciel miał jak najmniej pracy przy obsłudze najmu.
 
Lokalizacja i komunikacja:
Mieszkanie znajduje się na Pradze Południe (Grochów), przy ul. Sygietyńskiego 7. Jest to dobra lokalizacja z punktu widzenia najmu kawalerek zwłaszcza dla studentów, 400m od mieszkania znajduje się przystanek autobusowy, z którego dojedziemy do przystanku metro Politechnika Warszawska w 13min. W odległości 900m od mieszkania znajduje się rondo wiatraczna, z którego dojedziemy tramwajem na Śródmieście w 19min. W okolicy znajduje się wiele restauracji i sklepów.

Mieszkanie i budynek:
Prezentowana kawalerka posiada 19,5m2 przestrzeni. Odrębna własność z Księgą wieczystą. Obiekt znajduje się na 6 piętrze, w budynku jest się nowa winda.

W skład nieruchomości wchodzą:

Pokój z aneksem kuchennym
Łazienka
Garderoba

 
Nieruchomość jest w trakcie remontu, przewidywane zakończenie prac to 2-3 listopada.
 
Finanse:
Prezentowany obiekt to mieszkanie małometrażowe z niskim czynszem (250zł), przez co jest dużo bardziej atrakcyjny dla młodych najemców. Mała powierzchnia i dobra lokalizacja to świetne połączenie, aby ustrzec się przed wielomiesięcznym szukaniem najemcy. Przychód z najmu szacujemy na ok. 1350zł, dzięki czemu przy najmie przez cały rok właściciel nieruchomości jest w stanie osiągnąć rentowność inwestycji (ROI) 5,29 % w skali roku. Jest to świetna alternatywa dla lokaty bankowej, która obecnie jest nieopłacalna. Nieruchomość będzie generować comiesięczny przychód, dodatkowym atutem jest  wzrost wartości
nieruchomości w czasie, co w długiej perspektywie jest niemal pewne ze względu
na niewielki metraż oferowanego mieszkania i jego lokalizację.

Cena przedstawionego mieszkania to 299.000 PLN

Oferta bezpośrednia


Jeśli posiadasz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.
David Shahnazari 

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 19,50 m²
  • 6 piętro w bloku z windą
  • Warszawa, Praga-Południe, ul. Tadeusza Sygietyńskiego
  • Aneks kuchenny
  • Mieszkanie do zamieszkania
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Warszawa Praga-Południe, Tadeusza Sygietyńskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.