Łańcut
ul. Jana Kochanowskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
289 000
Powierzchnia
65
Cena za m²
4446
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Mieszkanie o pow. 64,56m2 wykończone i umeblowane, znajdujące się na 4-piętrze w czteropiętrowym bloku na ulicy Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z możliwością przerobienia na cztery pokoje, kuchni,łazienki, wc, przedpokoju z szafą wnękową oraz zadaszonego balkonu i piwnicy. Na podłogach w pokojach oraz przedpokoju panele oraz parkiet w zależności od pomieszczenia. Bardzo dobra lokalizacja. Przy osiedlu plac zabaw, przedszkole, szkoła, żłobek. W pobliżu kompleks handlowo-usługowy (sklepy spożywcze, w tym biedronka oraz dwie apteki, centrum medyczne, przychodnia). Bardzo dobry dojazd do Rzeszowa (w pobliżu wjazd na autostradę) i do centrum Łańcuta.Chętnych zapraszam do kontaktu.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Łańcut, ul. Jana Kochanowskiego
  • Balkon, piwnica
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łańcut, Jana Kochanowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.