Rzeszów Śródmieście
ul. Jagiellońska
kamienica na sprzedaż

Cena
2 350 000
Powierzchnia
510
Cena za m²
4608
Pow. działki
666
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1912
Ogłoszenie
kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 1 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 2 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 3 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 4 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 5 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 6 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 7 kamienica Rzeszów Śródmieście, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Szukasz pewnej, gotowej inwestycji, która od razu przyniesie Ci pewny zysk? Chcesz zainwestować w nieruchomość która zabezpiecz przyszłość Ciebie i Twojej rodziny? Planujesz działalność związana z wynajmem lokali użytkowych? A może szukasz budynku z ogromnym potencjałem, w reprezentacyjnej części miasta, w którym będziesz prowadzić własną działalność?
Zapraszam zatem do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy z początku XXw., położonej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Jagiellońskiej, w części położonej ok. 40m od głównego deptaka jakim jest ul. 3 maja.
Lokalizacja jest ogromnym atutem, ze względu na wysokie zagęszczenie ruchu pieszego, oraz samochodowego.

Budynek o powierzchni 510mkw posadowiony jest na działce o powierzchni 6,66a. Składa się z:
-sutereny
-tzw. Wysoki parter
-pierwsze piętro

Suterena wykończona w wysokim standardzie, aktualnie powierzchnie zajmuje salon medycyny estetycznej. Spełnia warunki do prowadzenia działalności gastronomicznej.

Znajdują się w niej cztery przestronne sale, piękna toaleta, następnie oddzielona strefa w której znajduje się kotłownia z trzema oddzielnymi piecami gazowymi CO, aneksem kuchennym, oraz pomieszczeniem gospodarczym.

Wysoki parter składa się z klatki schodowej, z której przechodzimy do głównego korytarza poprzez szklane drzwi zabezpieczane na noc żaluzją antywłamaniową. W obecnej konfiguracji jest podzielona na cztery lokale, aneks kuchenny oraz toaletę. Możliwa zmiana konfiguracji pomieszczeń. Pokoje świetnie doświetlone, z wysokim, reprezentacyjnym sufitem.
Pierwsze piętro obejmuje dwa lokale użytkowe oraz część zaadaptowaną chwilowo na mieszkalną, składającą się z trzech pomieszczeń, łącznie piętro posiada 5 oddzielnych lokali. Na poddaszu istnieje możliwość uzyskania dodatkowych lokali po podniesieniu dachu.

Działka wielkości 6.66a jest w całości ogrodzona, większość placu jest pokryta kostką brukową, efektem czego zapewnia przynajmniej 7 miejsc parkingowych, dojazd od strony ul. Zygmuntowskiej, wjazd przez szlaban sterowany zdalnie.

Budynek poddany generalnemu remontowi około 2000r., od tamtego czasu stale modernizowany na miarę potrzeb rynku oraz podniesienia standardu i łatwości obsługi. Efektem tych prac było m.in. montaż trzeciego, oddzielnego pieca CO, montaż klimatyzacji na pietrze, przeróbki instalacji elektrycznej (instalacja oczywiście na miedzi), zastąpienie większości rur CO markowymi przewodami tylu P-EX oraz wiele innych.

W obecnej konfiguracji, po wynajęciu lokali zajmowanych przez właściciela kamienica z łatwością przekracza dochód 10000 netto miesięcznie. Poza tymi lokalami całość budynku wynajęta i taki stan rzeczy trwa od kilkunastu lat, co czyni go bardzo atrakcyjną oraz pewną, szczególnie w tym trudnym czasie, inwestycją. Nadmienić należy, że nigdy nie nastawialiśmy się na osiąganie maksymalnie wysokiego czynszu, lecz na jego ciągłość, stąd bardzo atrakcyjne ceny najmu naszych lokali, co dla sprawnego inwestora pozwoli na uzyskanie jeszcze wyższej stopy zwrotu niż obecnie.
Istnieje możliwość przejęcia najemców budynku po zmianie właściciela.

W związku ze świetną lokalizacją, dużym potencjałem inwestycyjnym, wyjątkowym charakterem oraz bezpieczeństwem jest świetną okazją dla inwestora.

Budynek w całości przekształcony na komercyjny.

Wszelkie pytania proszę kierować pod numer telefonu:

Adam

  • ul. Jagiellońska, Rzeszów Śródmieście
  • Kamienica o powierzchni 510 m², wybudowany w 1912 roku
  • Działka 666 m²
  • Budynek w stanie wysoki standard, z aneksem kuchennym
  • Ogrzewanie gazowe
  • Dojazd: asfalt
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Rzeszów Śródmieście, Jagiellońska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.