Szukaj Dodaj

 Redlino - Działka rolno-budowlana · 1083 m²

45 000 zł
42 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
45 000 zł 42 zł / m²
  • Redlino, gmina Białogard, powiat białogardzki
  • Działka rolno-budowlana o powierzchni 1083 m².
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
Witam.
Mam na sprzedaż działkę rolno - budowlaną o powierzchni 1083 m2 w msc. Trzebiele koło Białogardu wraz z udziałem w prywatnej drodze w wysokości 1/35. Działka nr 203/37 obr. Redlino. Działka uzbrojona w prąd, wodę i kanalizację sanitarną, sieć gazowa w trakcie wykonywania. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy oraz decyzja o pozwoleniu na budowę. Wraz z działką sprzedaję kompletna dokumentację Projekt Budowlany Dom w Żurawkach termo - lustrzane odbicie pracowni projektowej Archon wraz z projektem wszystkich instalacji prąd, woda, kanalizacja, gaz, wentylacja mechaniczna - dom spełnia standard NF40, projekt zagospodarowania, projekt i zgłoszenie studni głębinowej, badania geologiczne, wyłączenie z produkcji rolniczej, podkłady map, kalkę. Budowa jest formalnie rozpoczęta - otrzymujecie więc Państwo również zgłoszenie rozpoczęcia budowy oraz dziennik budowy. Dla zainteresowanych wyślę zeskanowaną dokumentację mailem. Działka została zakupiona jako rolna na potrzeby budynku zostało wyłączone ok 600 m2 z produkcji rolnej. Za działkę płaci się więc podatek od działki budowlanej za 600 m2 i za pozostałą część podatek od ziemi rolnej (jest  niższy).
Kupując Państwo tą działkę otrzymujecie nieruchomość z wszelkimi wymaganymi formalnościami i uzgodnieniami. Możecie Państwo zrealizować na niej inwestycję w 3 wariantach:
1. Niezwłocznie przystąpić do budowy domu według dołączonego projektu.
2. Niezwłocznie przystąpić do budowy domu według dołączonego projektu - dostosowując go w trakcie budowy do własnych potrzeb.
3. Przystąpić do budowy domu według własnego projektu - wymagana jest zmiana pozwolenia na budowę. Jednakże z uwagi na fakt wydanych już warunków zabudowy i wydanego pozwolenia na budowę można dokonać tego w bardzo krótkim czasie. Odpadają czasochłonne formalności.

W sąsiedztwie nowo powstałe domy jednorodzinne.

Więcej informacji udzielę zainteresowanym telefonicznie.
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Zadzwoń do właściciela
Tel. 695 ... ...
Jeżeli jesteś już zarejestrowany zaloguj się
Redlino Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.