Szczyrk

bliźniak na sprzedaż

Cena
1 400 000
Powierzchnia
80
Cena za m²
17500
Pow. działki
614
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1929
Ogłoszenie
bliźniak, 3 pokoje Szczyrk. Zdjęcie 1 bliźniak, 3 pokoje Szczyrk. Zdjęcie 2 bliźniak, 3 pokoje Szczyrk. Zdjęcie 3 bliźniak, 3 pokoje Szczyrk. Zdjęcie 4 bliźniak, 3 pokoje Szczyrk. Zdjęcie 5 bliźniak, 3 pokoje Szczyrk. Zdjęcie 6 bliźniak, 3 pokoje Szczyrk. Zdjęcie 7 bliźniak, 3 pokoje Szczyrk. Zdjęcie 8 bliźniak, 3 pokoje Szczyrk. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Na sprzedaż klimatyczny, drewniany dom znajdujący się w centrum Szczyrku, w niewielkiej odległości od wszystkich atrakcji znajdujących się w tym regionie.

Budynek składa się z 35-cio metrowego salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju na parterze oraz dwóch pokoi, przedpokoju i dużej łazienki na piętrze. Obiekt urządzony w wyszukanym stylu, jednak z zachowaniem wszystkich niezbędnych wygód czasu obecnego (zmywarka, indukcja, piekarnik itp.)

Od kilku lat nieruchomość ta wykorzystywana jest pod wynajem. Fakt, że znajduje się w centrum miejscowości, w niewielkiej odległości od domów weselnych sprawia, że zainteresowanie najmem jest bardzo duże. Ponadto na działce można postawić kolejne dwa budynki, które mogą zwiększyć uzyskiwany zysk z wynajmu.

W ostatnich latach cały obiekt został odnowiony z zewnątrz jak i w środku. Ogrzewany jest przy wykorzystaniu piecyka gazowego. W salonie znajduje się kominek.

Największym atutem tego domu jest jednak jego lokalizacja. Pomimo, że do centrum miejscowości jest kilka kroków, to jest on oddalony od drogi głównej. W pobliżu znajduje się przystanek Skibus, wyciąg Beskid Sport Arena. Do wyciągu na Skrzyczne jest około 2 KM.
Obok posesji biegną również szlaki turystyczne (w tym Deptak nad Żylicą), ścieżki rowerowe, itd.
Z drugiej strony natomiast w odległości kilkudziesięciu lub kilkuset metrów znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, kościół i inne instytucje niezbędne do komfortowego funkcjonowania.

Dom może stanowić fantastyczną inwestycję przynoszącą regularne zyski lub też służyć jako miejsce do zamieszkania.

Powierzchnia działki to 614 metrów kwadratowych.

Budynek jest sprzedawany wraz z wyposażeniem i może być sprzedany również z funkcjonująca działalnością polegającą na najmie (nazwa apartamentu, strona internetowa itd.).     

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.
Oferujemy bezpłatne wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości.
Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.c.
Brak
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Tomasz Kowalczyk (licencja nr: 22935)    

  • Szczyrk, powiat bielski
  • Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 80 m², 3 pokoje, wybudowany w 1929 roku
  • Działka 614 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
  • Bez piwnicy, ogrzewanie gazowe
  • Dach: blacha
  • Ogrodzenie: inne
  • Media: woda, prąd, gaz
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczyrk Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.