Niechorze
ul. Mazowiecka
lokal na sprzedaż

Cena
1 050 000
Powierzchnia
208
Cena za m²
5048
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Niechorze, ul. Mazowiecka. Zdjęcie 1 Lokal Niechorze, ul. Mazowiecka. Zdjęcie 2 Lokal Niechorze, ul. Mazowiecka. Zdjęcie 3 Lokal Niechorze, ul. Mazowiecka. Zdjęcie 4 Lokal Niechorze, ul. Mazowiecka. Zdjęcie 5 Lokal Niechorze, ul. Mazowiecka. Zdjęcie 6 Lokal Niechorze, ul. Mazowiecka. Zdjęcie 7 Lokal Niechorze, ul. Mazowiecka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

DO SPRZEDAŻY DOCHODOWY OBIEKT USŁUGOWO-MIESZKALNY POŁOŻONY PRZY UCZĘSZCZANYM CIĄGU HANDLOWYM UL:MAZOWIECKA 1


OFERTA BEZ POŚREDNIKA!!! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!!!Czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z lokalem użytkowym na parterze,przy głównej ulicy 100m od piaszczystej plaży w Niechorzu. Lokalizacja przy głównym ciągu komunikacyjnym idealnie nadaje się pod usługi komercyjne jak i pod wynajem pokoi(18 miejsc noclegowych ,podpisana umowa bezterminowa z firmą na najem z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia ). Budynek oddalony:100m od plaży, 50m od dworca,30m od Ośrodka Zdrowia.

Obiekt monitorowanyIstnieje możliwość rozbudowy wszerz i wzwyż (działka obok).Możliwość zamiany na mieszkania w Szczecinie(centrum) lub Goleniowie.Pośrednikom dziękuję.Nota prawna:
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecam osobistą weryfikację.

  • ul. Mazowiecka, Niechorze, gmina Rewal, powiat gryficki
  • Lokal o powierzchni 208 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Niechorze, Mazowiecka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.