Gdańsk Przymorze

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
495 000
Powierzchnia
53
Cena za m²
9340
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1969
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Przymorze. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Dane szczegółowe: Mieszkanie trzypokojowe znajduje się na parterze w falowcu. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: salon, i dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc, przedpokoju i balkonu. Ekspozycja okien: dwustronna. Lokal ma przynależną piwnicę Lokalizacja: Lokal położony w pobliżu Parku Reagana, morza i niezbędnej infrastruktury. Serdecznie zapraszam do kontaktu i prezentacji!Według OTODOM jesteśmy nr 1 wśród agencji nieruchomości pod względem ilości sprzedaży i ofert. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m²
  • parter w 10-piętrowym bloku z 1969 roku
  • Gdańsk, Przymorze
  • Balkon, piwnica
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Przymorze Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.