Zbąszynek

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
215 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
3359
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszynek. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszynek. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszynek. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszynek. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszynek. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszynek. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszynek. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszynek. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszynek. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszynek. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Zbąszynek. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Dzień dobry, 
Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe w Zbąszynku.

Mieszkanie mieści sięw domku/kamienicy wielorodzinnej. Mieści się w nimkuchnia z przestronną jadalnią połączone z korytarzem, 2 słoneczne pokoje każdy z 2 oknami, łazienka z wc i prysznicem.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie jest po  kapitalnym remoncie który miał miejsce VI-XII 2019. Wymienione zostały instalacje elektryczna, gazowa, wodna, zamontowany został nowy piec gazowy marki Junkers. Wymienione zostały wszystkie okna. Ściany wyrównane, wygładzone, gipsowane i malowane, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne. Łazienka na zmieniony układ, nowy brodzik 800x1200 mm, toaletę w zabudowie typu geberit, nowe płytki. Wymienione zostały płyty stropowe pod panelami,  założone są nowe podłogi w postaci paneli winylowych oraz paneli tradycyjnych w pokojach. Nowe listwy przypodłogowe. Wymienione jest wszystko w mieszkaniu. Cały remont udokumentowany jest zdjęciami. Miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Mieszkanie nie jest obciążone hipoteką. Mieszkanie jest gotowe do sprzedania i zamieszkania od zaraz.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64 m²
  • 1 piętro w 1-piętrowej kamienicy
  • Zbąszynek
  • Piwnica
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Zbąszynek Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.