Świdnica
ul. Rycerska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
299 000
Powierzchnia
55
Cena za m²
5436
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 15 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 16 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 17 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica, ul. Rycerska. Zdjęcie 18
Lista zdjęć

Bez pośredników.

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55m2, położone na pierwszym piętrze, rozkładowe, składające się z 2 pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z oknem, dużego balkonu - 4x1,3m (szczegóły na planie). Do mieszkania należy piwnica o powierzchni 15m2, udział w dużym strychu oraz miejsce parkingowe na podwórku. 

Pod koniec 2019 założono ogrzewanie gazowe, oraz przeprowadzono generalny remont kuchni i łazienki - wszystkie instalacje i grzejniki są nowe, piec gazowy na gwarancji. 

Kuchnia i łazienka do umeblowania - w łazience jest miejsce na szafkę; w kuchni przewidziano miejsce na stół i krzesła z doprowadzonym osobnym oświetleniem, poprowadzono również przewody do oświetlenia led w szafkach wiszących. 

Mieszkanie jest bardzo ciepłe, jasne i słoneczne, zwłaszcza pokój po lewej od drzwi wejściowych, którego okna wychodzą na ulicę - od południa do wieczora słońce świeci prosto w okna. Okna drugiego pokoju i kuchni wychodzą na wschód. We wszystkich oknach są solidne kamienne parapety oraz rolety zaciemniające. 

W pokoju po lewej zostaje bardzo pojemna szafa narożna w zabudowie i komoda. W pokoju po prawej jest kominek, którym ogrzewano mieszkanie przed instalacją ogrzewania gazowego. (Pozostałe wyposażenie i meble - do uzgodnienia). 

Czynsz wynosi 350zł za 2 osoby. Za gaz (ogrzewanie + ciepła woda + kuchenka) rachunki zimą wynosiły ok 150zł/ mies.

Dużą zaletą mieszkania jest lokalizacja - budynek mieści się przy małej, jednokierunkowej uliczce, blisko parku centralnego, 5 min pieszo od zalewu, lodowiska i odkrytych basenów; 10 min pieszo od dworca PKP, niewiele więcej do rynku i Katedry. Sąsiedzi są spokojni, nie hałasują, nie imprezują. Posesja jest zadbana, wspólnota sukcesywnie podnosi jej standard - kilka lat temu wymieniono dach kamienicy, w 2020 postawiono altanę na podwórku oraz wiatę na śmietniki. W planach są dalsze inwestycje.

(W odległości 2 km od mieszkania mam działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych, również na sprzedaż, cena do uzgodnienia).

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowej kamienicy
  • Świdnica, ul. Rycerska
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Świdnica, Rycerska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.