Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Jasło

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
350 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
5 833
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 60 metrów kwadratowych. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna (trzy fazowa, gaz usunięty z mieszkania - na wszystko zgody i dokumentacja ze spółdzielni), nowe wylewki, gładzie ścian, zabudowa kuchni , przedpokoju i w pokojach itd...
Mieszkanie w pełni wyposażone w nowe markowe AGD.
Bardzo wysoki standard wykończenia, mieszkanie starannie wyremontowane. Mieszkanie było remontowane dla siebie i pod siebie, jednak zmiana życiowych planów spowodowała podjęcie decyzji o jego sprzedaży (budowa domu).
Mieszkanie położone na os. Szajnochy w Jaśle. Zapraszam do oględzin mieszkania !

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Jasło
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Jasło Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.