Wrocław Jagodno

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
409 000
Powierzchnia
36
Cena za m²
11301
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Jagodno. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Jagodno. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Jagodno. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Jagodno. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Jagodno. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Jagodno. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Jagodno. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Jagodno. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem / NOWE / GOTOWE / JAGODNO

Mieszkanie ma powierzchnię 36,12 m2 i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju oraz balkonu. W mieszkaniu znajdują się wysokiej klasy szafy i meble kuchenne wykonywane na wymiar przez stolarza. Mieszkanie jest wyposażone w kuchnie indukcyjną, pralkę, lodówkę, zmywarkę, wyciąg miejscowy, piekarnik. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, ma funkcjonalny rozkład i daje komfortowe poczucie przestrzeni.

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum. Autobus 110 do Dworca Głównego (ok. 15-20 min.) i 145 na pl. Grunwaldzki i Biskupin.

W realizacji połączenie kolejowe z centrum - przystanek Jagodno, kompleks szkolno - przedszkolny. W pobliżu ABC, Biedronka, Lidl, Żabka, Rossmann, Apteka, Paczkomaty InPost, Stacja rowerów miejskich, Piekarnia, przychodnia NFZ, przedszkole i żłobek. A ponadto coraz liczniejsze restauracje, mała gastronomia i usługi. Dużo terenów spacerowych, dobre ścieżki rowerowe. Blisko do autostrady A4 i Obwodnicy Wschodniej.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,19 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Wrocław, Jagodno
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wrocław Jagodno Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.