Poznań Wola
ul. Trzcianecka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
350 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
7000
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Wola, ul. Trzcianecka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Wola, ul. Trzcianecka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Wola, ul. Trzcianecka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Wola, ul. Trzcianecka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Wola, ul. Trzcianecka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Wola, ul. Trzcianecka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Wola, ul. Trzcianecka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Wola, ul. Trzcianecka. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Wola, ul. Trzcianecka. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Poznań Wola, ul. Trzcianecka. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Koloseum Nieruchomości przedstawia: Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Smochowicach przy ulicy Trzcianeckiej. Nieruchomości o powierzchni 50m2 znajduje się na pierwszym piętrze domu wielorodzinnego. Dodatkowo do mieszkania przynależy poddasze użytkowe o powierzchni 50m2 do zagospodarowania. W skład powierzchni mieszkania wchodzi: - salon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka - przedpokój - poddasze użytkowe do zagospodarowania Mieszkanie przewidziane jest do remontu. Ogromnym atutem nieruchomości jest możliwość wyremontowania poddasza użytkowego i stworzenia dwupoziomowego mieszkania. Wystawa okien mieszkania jest na wschodnią lub na zachodnią stronę, dzięki czemu jest one słoneczne. Istnieje możliwość zakupu całego domu w wysokości 950 000 zł. Ogrzewanie gazowe. Forma własności: pełna własność z KW Lokalizacja: Kawalerki zlokalizowane są w spokojnej, bezpiecznej okolicy. Wokół zabudowa jednorodzinna. Dojazd samochodem do centrum Poznania 20 minut. Przystanek autobusowy (Kołobrzeska) 5 minut. W odległości 10 minut spacerkiem znajduje się przystanek kolejowy (Poznań Wola). Dojazd do na dworzec PKP i PKS 10 minut pociągiem. W pobliżu dużo terenów zielonych i lasów (jezioro Kierskie i Rusałka). MIESZKANIE DOSTEPNE OD ZARAZ!!! Zapraszam do kontaktu telefonicznego i na prezentację! Oferujemy kompleksową obsługę notarialną, doradczą i finansową transakcji. Istnieje możliwość zakupu tej nieruchomości na kredyt na atrakcyjnych warunkach.

  • Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m²
  • 1 piętro w domu wielorodzinnym
  • Poznań, Wola, ul. Trzcianecka
  • Osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Poznań Wola, Trzcianecka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.