Iława

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
300 000
Powierzchnia
63
Cena za m²
4762
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Iława. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Iława. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Iława. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Iława. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Iława. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Iława. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Iława. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Iława. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam lub zamienie mieszkanie 63 m2 na osiedlu podlesnym z pięknym widokiem na las na mniejsze do 40 m2 do 2 piętra z balkonem i okolicy także podlesnego.Mieszkanie jest duze i przestronne ,bardzo jasne, posiada 3 pokoje duzy korytarz oddzielną kuchnie oraz lazienke i toalete oddzielnie.Mieszkanie odświeżone pomalowane na jasno a na podlogach drewno w kuchni plytki jasne w lazienkach takze jasne oraz plytki na balkonie.Mieszkanie usytuowane na czwartym pietrze z czego rozprzestrzenia sie piękny widok. Zapraszam do obejrzenie. 

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Iława
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Iława Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.