Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Szczecin Pogodno

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
365 000
Powierzchnia
51
Cena za m²
7101
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane w budynku na Pogodnie (Dzielnica Zachód, Osiedle Pogodno). Ulica graniczy z osiedlem Zawadzkiego. W skład mieszkania wchodzą dwa ustawne pokoje, kuchnia, toaleta, łazienka – 51,40 m2, plus balkon 8,32m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym gotowe do zamieszkania. Wszystkie okna PCV, w pokojach nowoczesne panele podłogowe o jednolitym wzorze i kolorystyce. W kuchni nowoczesny gres na podłodze. W łazience terakota oraz kafelki na ścianach. W mniejszym pokoju duża szafa pod zabudowę. Wymiary pokojów: 5,90x3,44 oraz 4,50x2.50, wysokość 2,74, kuchnia 4,70x2,10, łazienka 2,36x1,37, przedpokój 4,70x1,40. Mieszkanie bardzo jasne i słoneczne. Okna wychodzą na wschód. Fantastyczna lokalizacja na starym, zielonym pogodnie z jednoczesnym dostępem do wielu punktów handlowych, węzłów komunikacyjnych, przedszkoli, szpitali, przychodni i szkół. W promieniu 500 metrów znajdują się, sklep dużej sieci handlowej, sklepiki osiedlowe, apteki, przychodnia, szpital, dwie szkoły podstawowe, przedszkola. W odległości dziesięciu minut spaceru dostępne kawiarnie, restauracje, obiekty sportowo- rekreacyjne (siłownie, hala widowiskowo- sportowa Netto Arena, stadion lekkoatletyczny), parki (Park Kasprowicza, Park Łyczywka, Las Arkoński, Syrenie Stawy, Różanka), weterynarz oraz przystanki komunikacji miejskiej (autobusy 53, 60, 74, 75, 80, 105 oraz tramwaje linii 4, 5 i 7). Za budynkiem miejsca parkingowe.
Ogrzewanie miejskie i ciepła woda z piecyka gazowego. W kuchni doprowadzona instalacja gazowa do kuchenki oraz elektryczna do piekarnika, zmywarki oraz lodówki. Wszystkie pomieszczenia mają odrębne podłączenia elektryczne i zabezpieczenia . Dzięki przeprowadzonym remontom i modernizacjom bardzo niskie koszty utrzymania i ogrzania nieruchomości. Wszystkie media według indywidualnych umów. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze utrzymanym budynku, w którym w ostatnich latach wymieniony został dach, wykonane ocieplenie. Klatka schodowa czysta i zamknięta, oddzielona nowymi drzwiami. Sprawny domofon do wszystkich mieszkań. Oferta prywatna! Proszę o kontakt w dni powszednie po 18.00!

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,40 m²
  • 2 piętro w bloku
  • Szczecin, Pogodno
  • Balkon
  • Okna plastikowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Pogodno Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.