Warszawa Śródmieście
ul. Mostowa
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
1 100 000
Powierzchnia
54
Cena za m²
20370
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1955
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Mostowa. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Do sprzedania klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni mierzonej po podłodze 79 m2 w KW 54 m2 to wielkość tylko pierwszego poziomu ) usytuowane w niewielkiej odległości od Placu Zamkowego oraz Bulwarów Wiślanych. Nieruchomość znajduje się na dwóch ostatnich poziomach w kameralnej niskiej kamienicy. Dolny poziom składa się z aneksu kuchennego z oknem z którego rozciąga się widok na ładnie zaprojektowane zadrzewione podwórko przestronnego jasnego salonu sypialni oraz toalety. Na drugi poziom prowadzą drewniane schody( wielkość mierzona po podłodze 25 m2 ) gdzie znajduje się tu druga sypialnia oraz łazienka z wanną . Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i nie wymaga nakładów finansowych. Dodatkowo do nieruchomości przynależy piwnica wielkości 3.5 m2 . Lokal przeszedł generalny remont na przełomie lat 2009/2010. Nastąpiła wtedy adaptacja poddasza a przy tej okazji wymieniono instalacje wewnętrzne na podłodze w pokojach położono panele wstawione nowe drewniane okna. Na ścianach gładź gipsowa pomalowana farbami emulsyjnymi.
Budynek znajduje się w strefie płatnego parkowania (poniedziałek-piątek godz. 8-18) ale na posesji jest pięć miejsc postojowych dla mieszkańców. W odległości 100 m. od budynku znajduje się parking. Mieszkanie ciche mimo sąsiedztwa okolicznych kawiarenek. Znakomita nieruchomość dla inwestora lub dla osób doceniających urok tętniącego życiem miasta . 

Do nieruchomości przynależą:
Pokój: 29.00 m2
Pokój: 16.00 m2
WC: 2.00 m2
Pokój: 13.00 m2
Hall: 3.00 m2
Aneks kuchenny: 8.00 m2
Łazienka: 8.00 m2

W skład nieruchomości wchodzi też:
Piwnica
Miejsce parkingowe

Typ ogrzewania: Ogrzewanie miejskie
Typ właśności: Własność

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowej kamienicy z 1955 roku
  • Warszawa, Śródmieście, ul. Mostowa
  • Piwnica, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Warszawa Śródmieście, Mostowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.