Koszalin Centrum
ul. Jana Matejki
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
370 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
5728
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin Centrum, ul. Jana Matejki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin Centrum, ul. Jana Matejki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin Centrum, ul. Jana Matejki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin Centrum, ul. Jana Matejki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin Centrum, ul. Jana Matejki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin Centrum, ul. Jana Matejki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin Centrum, ul. Jana Matejki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin Centrum, ul. Jana Matejki. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Do sprzedania jest mieszkanie w kamienicy położone w centrum Koszalina, w kamienicy została odnowiona w 2016 r. elewacja zewnętrzna, dach i klatki schodowe. W 2019 r. zainstalowano ocieplenie, odwonienie i wentylację piwnic. Mieszkanie ma pow. 64,60 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie położne jest w atrakcyjnej części miasta. W najbliższym sąsiedztwie sklepy, usługi, poczta, przychodnia, instytucje publiczne, szkoły, przedszkola, plac zabaw, park. Do najbliższych przystanków jest poniżej 100 m., natomiast położenia pozwala na komunikację autobusową w każdy kierunku miasta. W najbliższym sąsiedztwie są miejsca parkingowe oraz duży parking. Wspólnota rozważa potrzebę zabezpieczenia miejsc parkingowych tylko dla mieszkańców kamienicy.
Pomimo położenia w centrum miasta okolica jest bardzo spokojna, bezpieczna. Sąsiedztwo bez zarzutów. Klatka schodowa cicha, zadbana i spokojna.

Mieszanie posiada 2 pokoje w tym jeden z balkonem oraz dużą kuchnię, która również spełnia funkcję pokoju, łazienkę z prysznicem, przedpokój. Kuchnia posiada pomieszczenie gospodarcze i balkon.
Do mieszkania przynależy również bardzo duża piwnica usytuowana na rogu budynku z oknami na dwie strony. Do kamienicy przynależny jest również strych do korzystania przez mieszkańców.
Mieszkanie posiada domofon oraz dwie klatki wejściowe z dwóch stron budynku, od strony podwórka i miejsc parkingowych oraz od zewnętrzną od strony ulicy.
W pokojach znajdują się meble oraz szafa w zabudowie. Kuchnia posiada meble w zabudowie wraz ze sprzętami agd ( kuchenka elektryczna, płyta, zmywarka i lodówka ).
Mieszkanie posiada ogrzewanie oraz podgrzewanie wody elektryczne (taki wybór dokonał obecny właściciel, gdyż jest to najwygodniejsza i najbezpieczniejsza forma uzyskania ciepła). Mieszkanie posiada sterownik centralny regulacji temperatury. Ogrzewanie w łazience jest niezależne od pozostałej części mieszkania. W przypadku potrzeby zmiany formy ogrzewania w kamienicy znajduje się możliwości zmiany zasilania na gazowe. Istnieje również możliwości wybudowania kominka.

Czynsz do wspólnoty wynosi 413 zł. Opłaty za energię elektryczną średnie rocznie 200 zł. za miesiąc.

Jest to mieszkanie dla tych co chcą mieszkać w centrum miasta i mieć w najbliższym pobliżu wszystkie sklepy, usługi, instytucje i transport miejski, a przy tym mieszkać spokojnie, bezpiecznie i nie mieć problemów z zaparkowaniem samochodu.
Cena do negocjacji!
Polecam.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,60 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Koszalin, Centrum, ul. Jana Matejki
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Koszalin Centrum, Jana Matejki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Dołącz do 3 milionów użytkowników i przeglądaj bazę 50 tys. ogłoszeń bez pośredników
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.