Kraków Cichy Kącik
ul. Mydlnicka
działka rekreacyjna na sprzedaż

Cena
39 000
Powierzchnia
300
Cena za m²
130
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu

Dzień dobry,

Mam do sprzedania piękny ogródek działkowy w ścisłym centrum Krakowa. 3-arowa działka rekreacyjna (uporządkowana, wypielęgnowana, trawa regularnie koszona, drzewa przycinane) znajduje się przy ul. Mydlnickiej, w Cichym Kąciku, tuż przy krakowskich Błoniach, nieopodal Kopca Kościuszki.

Na działkę można łatwo i szybko dotrzeć zarówno miejską komunikacją (w pobliżu pętla tramwajowa, jak również przystanek autobusowy), a także samochodem (prywatny parking na zamkniętej posesji).

Działka, którą oferuję jest ogrodzona. Ale ogrodzony jest również cały ogród w którym się znajduje. Nie mają na niego wstępu osoby postronne. Tak więc możemy liczyć na pełną prywatność i intymność. Asfaltowe alejki pomiędzy działkami, jak również przestronny parking, jest wyłącznie do użytku właścicieli działek.

Ogródek jest podłączony do prądu i wody, posiada również kanalizację. Co jest nie bez znaczenia dla tych wszystkich, którzy mają dzieci, albo po prostu cenią sobie komfort. Podłączenie do mediów daje całkowitą swobodę i niezależność, możliwość ugotowania obiadu, umycia się, skorzystania z ubikacji.

Działka jest zaaranżowana i zagospodarowana, rośnie na niej świerk srebrny, cisy, iglaki. Rośliny są regularnie pielęgnowane i przycinane, a trawa koszona. Posiada również niewielki drewniany domek.

Sytuacja prawna gruntów jest w pełni uregulowana. Ogródek znajduje się w Stowarzyszeniu Ogrodowym "Biprostal" (nie podlega, jak większość tego typu Rodzinnych Ogrodów Działkowych pod Polski Związek Działkowców). Oznacza to, że wszystkie wspólne dobra, jak np. alejki, parking, budynek zarządu, należą do wszystkich użytkowników.

  • ul. Mydlnicka, Kraków Cichy Kącik
  • Działka rekreacyjna o powierzchni 300 m².
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kraków Cichy Kącik, Mydlnicka Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp:
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.