Legnica
ul. gen. Władysława Andersa
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
460 000
Powierzchnia
120
Cena za m²
3833
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Legnica, ul. gen. Władysława Andersa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica, ul. gen. Władysława Andersa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica, ul. gen. Władysława Andersa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica, ul. gen. Władysława Andersa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica, ul. gen. Władysława Andersa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica, ul. gen. Władysława Andersa. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam mieszkanie po gruntownym remoncie przeprowadzonym w 2010 roku. Między innymi zostały wymienione wszystkie tynki ścienne, wykonano obniżenie sufitów gipsowych z dodatkowym dociepleniem - wielopoziomowe, wykonano nowe stropy żelbetonowe oraz w pokojach wymiana podłogi - desek na nowe, a w przedpokoju, kuchni i łazience płytki gresowe. Są wykonane 2 rodzaje indywidualnego ogrzewania, tj. gazowe (grzejniki firmy Brugman i piec 2 funkcyjny Bosh) i kominkowe (kominek na 2 duże pokoje). Wykonano anterole z jednego z pokoi dzięki temu uzyskaliśmy 2 poziomy (nowe schody z czerwonego dębu). Wymieniono również stolarkę okienną z firmy Deckenic z potrójnym uszczelnieniem. W kamienicy wszytskie części wspólne są wyremontowane poza Elewacja, na którą są już środki w wysokości 300 tys i niebawem będzie remont. Mieszkanie ma 120 metrów kwadratowych, w którym jest 4 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Nad całym mieszkaniem jest strych o powerzchni 100 metrow, na który wejście jest tylko z naszego mieszkania i żaden z lokatorów z niego nie korzysta. W cenie meble kuchenne wykonane z naturalnego dębu, blat granitowy o grubości 4 cm. Mieszkanie ma duży taras o powerzchni ok. 12 mkw. W łazience duża, narożna wanna z hydromasażem. Z piwnicy wykonano lokal użytkowy, który w tej chwili wynajmuje kosmetyczka, z którego jest stały dochód. Najlepsza lokalizacja w mieście., zapraszam. Pośrednikom dziękuję. Sprzedaż tylko bez pośredników.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 120 m²
  • 3 piętro w kamienicy
  • Legnica, ul. gen. Władysława Andersa
  • Taras, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Legnica, gen. Władysława Andersa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.