Szczecin Niebuszewo
ul. Niemierzyńska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
385 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
5951
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1996
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Niemierzyńska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Niemierzyńska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Niemierzyńska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Niemierzyńska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Niemierzyńska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Niemierzyńska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Niemierzyńska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Niemierzyńska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Niebuszewo, ul. Niemierzyńska. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

OPIS MIESZKANIA:
Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z balkonem powierzchnia użytkowa wynosi 64,7 m2 (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego w Spółdzielni Mieszkaniowej „Pod Dachem”). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku czterokondygnacyjnym (bardzo szeroka klatka schodowa)
• pokój gościnny 22 m2 (z wyjściem na balkon)
• pokój dzienny 12 m2 (z wyjściem na balkon),
• sypialnia 11 m2
• kuchnia 8,5 m2,
• łazienka 3,8 m2,
• toaleta 1 m2,
• przedpokój 6,4 m2,
• balkon ok. 3 m2 (odnowiony).
Mieszkanie jasne, przestronne. Dwa pokoje (gościnny i pokój dzienny) skierowane na południe (słońce świeci od rana do późnego popołudnia), sypialnia i kuchnia skierowane na północ. Okna drewniane. Budynek ocieplony styropianem 12 cm. Między strop budynku i dach wtłoczona masa dodatkowo ocieplająca i izolująca.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie zlokalizowane na ulicy Niemierzyńskiej w Szczecinie – plomba z 1996 roku wykonana z płyty i cegły. W okolicy przystanek tramwajowy linii nr 3 i 10 oraz autobus nocny 522, 531, 532. W pobliżu Muzeum Techniki, Park Kasprowicza, Park dendrologiczny, Technopark „Pomerania”, Jasne Błonia, Lasek Arkoński, kąpielisko „Arkonka”, targowisko Manhattan, w budynku punkt pocztowy. W pobliżu sklep „Społem” i Żabka oraz na ul. Krasińskiego sklep Lidl. Apteka i trzy przedszkola i szkoła podstawowa w pobliżu.

PIWNICE:
Do mieszkania przynależne są dwie piwnice – piwnica w standardzie przynależna do mieszkania (około 3 m2) oraz wynajęta wózkarnia (ok. 15 m2) – koszt 20,77 zł m-c doliczone dodatkowo do czynszu (opcjonalnie)

MIEJSCE POSTOJOWE:
Możliwość kupna miejsca postojowego (25000 zł) znajdującego się w garażu podziemnym – wyjście bezpośrednio z budynku od podwórka. Wjazd do garażu zabezpieczony jest bramą garażową i dodatkowo bramą zewnętrzną otwieranymi na pilota. Wysokość opłat miesięcznych za miejsce garażowe to 78,49 zł miesięcznie – doliczone dodatkowo do czynszu.

KOSZTY UTRZYMANIA:
Czynsz 513,25 zł w tym min. zimna woda i ścieki, śmieci, fundusz remontowy, zarządzanie etc. Średni koszt utrzymania mieszkania wraz z miejscem parkingowym i dwoma piwnicami to: 591,74

MEDIA:
Dwubiegowy piec gazowy (średni miesięczny koszt centralnego ogrzewania i ciepłej wody to 150 zł miesięcznie).
Internet, telefon, TV

STAN TECHNICZNY
Kuchnia i przedpokój do odświeżenia.
Wymienione drzwi wewnętrzne (2018), nowa kuchenka gazowa Amica wraz z piekarnikiem (lipiec 2020). W przedpokoju zabudowa w postaci dwudrzwiowej szafy firmy Komandor. Podłogi w pokojach – panele podłogowe. Podłogi w przedpokoju, kuchni – terakota. Łazienka i toaleta glazura i terakota.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,70 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1996 roku
  • Szczecin, Niebuszewo, ul. Niemierzyńska
  • Balkon, piwnica, garaż, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna drewniane
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Szczecin Niebuszewo, Niemierzyńska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.