Warszawa Praga-Południe
ul. Grochowska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
469 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
9533
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1960
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w okolicy ul. Podolskiej i Grochowskiej. Obecnie wynajmowane z możliwością przejęcia najemcy.
Budynek z cegły, lata 60-te (brak windy) zadbany i na bieżąco remontowany. Grunty uregulowane.
Wysokość mieszkania 2,80 cm.

Całkowita powierzchnia 49,20 m2. W skład lokalu wchodzą: 3 pokoje (ok. 16 m2, 12,5 m2, 8 m2), garderoba/pomieszczenie gospodarcze (ok.3 m2), łazienka, kuchnia, przedpokój i balkon (2,5 m2). Mieszkanie dwustronne i ciche. Sprzedawane z całym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania.
Do lokalu przynależy piwnica 2,43 m2.

Wózkownia na klatce schodowej, suszarnia (strych).
Czynsz 385 zł. Grunty uregulowane.

Spokojna okolica - blisko rezerwat leśny Olszynka Grochowska, tuż obok Ogród Jordanek z placem zabaw i kortem tenisowym, basen, szkoły, bazarek Szembeka, Auchan, Promenada.

W pobliżu linie autobusowe : 125, 141, 142, 145, 158, 173, 182, 183, 245, 521, 702, 704, 722, N21, N24
oraz tramwajowe : 3,6,24.
Stacja kolejowa Olszynka Grochowska w niedalekiej odległości.

Ciekawa oferta inwestycyjna. Obecnie mieszkanie wynajmowane długoterminowo.

Polecam.

Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,20 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym budynku bez windy z 1960 roku
  • Warszawa, Praga-Południe, ul. Grochowska
  • Balkon, piwnica
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Warszawa Praga-Południe, Grochowska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.