Legnica
ul. Zamiejska
działka rekreacyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
14 999
Powierzchnia
526
Cena za m²
29
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Legnica, ul. Zamiejska. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Legnica, ul. Zamiejska. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Legnica, ul. Zamiejska. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Legnica, ul. Zamiejska. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Legnica, ul. Zamiejska. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Legnica, ul. Zamiejska. Zdjęcie 6 Działka rekreacyjna Legnica, ul. Zamiejska. Zdjęcie 7 Działka rekreacyjna Legnica, ul. Zamiejska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam
Oferuje do sprzedaży działkę ogrodowa położona przy ulicy Zamiejska koło Auchan tzw Tulipan działka jest bardzo duża co daje duże możliwości do swojej aranżacji posiada drzewa tak jak jabłoń gruszka śliwka winogron brzoskwinia agrest porzeczki na działce także jest położony domek murowany ale niestety dach jest do remontu a tagze koło domku jest murowany grill,brak energetyki ale w zamian jest woda z miasta
Serdecznie zapraszam do obejrzenia

  • ul. Zamiejska, Legnica
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 526 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Legnica, Zamiejska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.