Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Izbica

działka rolno-budowlana na sprzedaż

Cena
1 800 000
Powierzchnia
3500
Cena za m²
514
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Witam
Do sprzedaży działka rolno-budowlana położona w malowniczej okolicy Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego Na części budowlanej zamieszkany duży dom wybudowany 2002 roku, dom podpiwniczony z dwoma piętrami, drugie piętro w dwuspadowym dachu Wszystkie media, internet, woda z wodociągu plus studnia głębinowa, solary na ciepła wodę, dom ogrzewany piecem centralnego ogrzewania przy domu garaż na jedno auto Na działce oprócz zamieszkanego domu jest jeszcze dwa mniejsze domy jeden murowany drugi drewniany z prądem i kanalizacja, Osobny przestronny duży garaż 45m/7m, kilka pomieszczeń gospodarczych i dwie stodoły w tym jedena dość niedawno wybudowana
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości

  • Izbica, powiat krasnostawski
  • Działka rolno-budowlana o powierzchni 3500 m².
  • Media: woda, kanalizacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Izbica Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.