Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Legionowo
ul. Daliowa
bliźniak na sprzedaż

Cena
600 000
Powierzchnia
62
Cena za m²
9677
Pow. działki
552
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam bezpośrednio dom parterowy, typu bliźniak, do remontu, zlokalizowany przy ul. Daliowej 29 w Legionowie (najlepsza lokalizacja w Legionowie). W sąsiedztwie niska zabudowa domków jednorodzinnych, las, sieć ścieżek rowerowych, szkoła podstawowa, przedszkole miejskie, park, sklepy, ok 20 minut piechotą do rynku miejskiego. W pobliżu pełna infrastruktura miejska i szybki dojazd do centrum Warszawy ok. 15 minut piechotą do PKP Legionowo (pociągi linii SKM i KM - 20- minutowy dojazd ze stacji Legionowo do Dworca Warszawa Gdańska), ok 10 minut do przystanków PKP, samochodem ok. 30 minut do centrum Warszawy. Jest to dom dwupokojowy o powierzchni 62 m2 (parter) z wysokim strychem (fundament przystosowany do budowy piętra). Usytuowany na działce o powierzchni 552 m2. Istnieją zatwierdzone plany/projekt na budowę dodatkowego budynku gospodarczego na terenie posesji. Przed posesją dodatkowe miejsce parkingowe. Dom został wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły w latach 70-ych (dach pokryty blachą). Kanalizacja miejsca.

  • ul. Daliowa, Legionowo, powiat legionowski
  • Bliźniak o powierzchni 62 m², 2 pokoje
  • Działka 552 m²
  • Materiał budowy: cegła, dach: blacha
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Legionowo, Daliowa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.