Bytom Szombierki

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
205 000
Powierzchnia
45
Cena za m²
4509
Piętro
3
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Bytom Szombierki. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Oferujemy do sprzedania mieszkanie własnościowe z założoną KW typu M-3 znajdujące się na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z junkersa. Na podłogach panele oraz kafelki, ściany gładzie. Mieszkanie do odświeżenia, kuchnia po remoncie. Budynek po termomodernizacji, klatka zadbana z domofonem.
Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu: liczne sklepy ogólnospożywcze, szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, przystanki komunikacji miejskiej, dogodny dojazd do miast ościennych.

Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu art.66 KC , a jedynie ma charakter informacyjny . , wszystkie prezentacje są bezpłatne wyłącznie dla klientów z umową pośrednictwa ( podstawa : Ustawa o Gospodarce Nieruchomościami , GIODO ).

Z wielu wyróżnia nas : wiedza , wiarygodność , kwalifikacje i doświadczenie na rynku nieruchomości od 1998 r., korzystaj z bezpiecznych usług profesjonalistów - Państwowe Licencje Zawodowe nr 2490, 9875 PFRN oraz 1403 KIRN , oferujemy usługi wsparte pełnym ubezpieczeniem OC do min. wartości nieruchomości .   

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,46 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku
  • Bytom, Szombierki
  • Balkon, piwnica
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Bytom Szombierki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.