Łódź Koziny
ul. Ludwika Waryńskiego
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
327 600
Powierzchnia
45
Cena za m²
7280
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Ludwika Waryńskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Ludwika Waryńskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Ludwika Waryńskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Ludwika Waryńskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Ludwika Waryńskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Koziny, ul. Ludwika Waryńskiego. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Mieszkanie w zielonej okolicy przy ul. Waryńskiego, blisko Manufaktury, w niedalekiej okolicy parku Zdrowie. Lokal mieści się na wysokim parterze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie wyposażone w nową zabudowę kuchenną z nowym sprzętem AGD (zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna 4-palnikowa, okap) oraz zabudowę łazienkową ( geberit, kabina prysznicowa Deante, szafka z umywalką, lustro wiszące z podświetleniem LED).Budynek odnowiony, zadbany oraz monitorowany. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje(elektryczna, hydrauliczna). Położone zostały nowe tynki, gładzie. Wymieniono drzwi wejściowe, wewnętrzne oraz grzejniki. Okna PVC w stanie bardzo dobrym, ekspozycja wchód- zachód.. Na podłogach gres i panel podłogowy klasy AC4. Łazienka zabudowana gresem. Ściany pokryte farbami lateksowymi oraz ceramicznymi renomowanych producentów. Zapraszam na prezentację. Więcej ofert na http://www.koloseum-nieruchomosci.pl/ GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO!!!: - doradztwo prawne przy zakupie nieruchomości - transakcje nadzoruje licencjonowany Pośrednik!!! - posiadamy ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 PLN w ERGO HESTIA S.A. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 §1 KC oraz innych przepisów prawnych. Podane w ofertach dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianom. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku
  • Łódź, Koziny, ul. Ludwika Waryńskiego
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Koziny, Ludwika Waryńskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.