Grabie

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
249 000
Powierzchnia
1512
Cena za m²
165
Ogłoszenie
Działka budowlana Grabie. Zdjęcie 1 Działka budowlana Grabie. Zdjęcie 2 Działka budowlana Grabie. Zdjęcie 3 Działka budowlana Grabie. Zdjęcie 4 Działka budowlana Grabie. Zdjęcie 5 Działka budowlana Grabie. Zdjęcie 6 Działka budowlana Grabie. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam piękną widokową działkę budowlaną w miejscowości Grabie koło Skawiny około 9 km. Wielkość działki to 15,12 ara w całości budowlana z przepięknym widokiem na las i okolice .Miejsce bardzo spokojne .. Działka jest bardzo ustawna o kształcie prostokąta o wymiarach długość.około 65 m2 , szerokość od drogi 25 m2 po przeciwnej stronie 20 m2.. Istnieje możliwość wybudowania 2 domów na działce .Działka jest uzbrojona w prąd i wodę . Gaz w niedalekiej odległości .Dojazd do działki częściowo drogą asfaltową gminną oraz drogą  wewnętrzną która stanowi współwłasność . Działka jest wydzielona geodezyjnie słupkami granicznymi , do działki jest robiona obecnie mapa do celów projektowych co z pewnością przyspieszy budowę .

  • Grabie, gmina Skawina, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1512 m².
  • Długość: 65 m, szerokość: 25 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Grabie Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.