Szukaj Dodaj

 Kluczbork - Działka budowlana · 1500 m²

62 000 zł
41 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
62 000 zł 41 zł / m²
  • Kluczbork, powiat kluczborski
  • Działka budowlana o powierzchni 1500 m².
  • Długość: 50 m, szerokość: 30 m
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
Sprzedam atrakcyjnie zlokalizowaną działkę pod budowę domu,o powierzchni ok. 15 arów. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 30x50 m. Nieruchomość znajduje się w odległości kilkuset metrów od granicy Kluczborka. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. W pobliżu budowana jest obwodnica, która zapewni szybki wyjazd na drogę 45 (Opole) lub 11 (Katowice/Poznań). Działka położona jest bezpośrednio przy nowo wyremontowanej drodze powiatowej. Działka graniczy z terenem istniejącej zabudowy. Wydana decyzja o warunkach zabudowy określa możliwość budowy wolnostojącego budynku mieszkalnego oraz budynku gospodarczo-garażowego. Dodatkowo przewiduje się wykonanie niezbędnych urządzeń towarzyszących (studnia, zbiornik na ścieki sanitarne, niezbędne przyłącza,tereny zieleni ogrodowej). Działka znajduje się w zasięgu istniejącego uzbrojenia technicznego: sieci energetycznej niskiego napięcia).
Położenie nieruchomości idealnie nadaje się jako miejsce na budowę domu z ogrodem w cichej i spokojnej okolicy. Działka znajduje się przy zielonym szlaku rowerowym.
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Zadzwoń do właściciela
Tel. 530 ... ...
Jeżeli jesteś już zarejestrowany zaloguj się
Kluczbork Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.