Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Koszalin Przylesie
ul. Śniadeckich
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
297 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
4925
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1984
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Warto rozważyć kupno tego mieszkania bo:

1. Lokalizacja, - jedna z bardziej poszukiwanych w Koszalinie, a moim zdaniem blok najlepiej usytuowany nie tylko przy Sniadeckich ale i w tej części Przylesia.
Wszystko potrzebne do wygodnego życia jest w zasięgu bardzo krótkiego lub krótkiego spaceru – szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnie, apteki, sklepy ( LIDL, NETTO, Polo, Biedronka, Żabka, Groszek, Stokrotka, Pepco) gabinety dentystyczne ,fryzjerskie, kosmetyczne, liczne place zabaw ( jeden obok budynku), park wodny, hala widowiskowo-sportowa, tereny rekreacyjne, las, uczelnia i kościoły. Do ratusza i szpitala półgodzinny spacer a jak bolą nogi to do przystanku autobusowego 3 minuty.

2.. Widok południowy wschód/północny zachód – rozległy, przestrzenny, nieograniczony bliskością innych bloków, nigdy nie trzeba było zasłaniać okien przed wzrokiem ciekawskich.
Również od strony północnej nie jest zle – z sypialni niemal wolny widok, na kuchnię zachodzi oddalona niewielka cześć innego bloku.
Duża loggia przed kapitalnym remontem , część budynku już ma nowe, za chwilę kolej na naszą część.Ta loggia w sytuacjach kryzysowych, z widokiem na przyrodę i toczące się życie, okazała się być wielkim szczęściem w sytuacjach kryzysowych.

3.Parkowanie – obszerny wolnodostępny parking przed blokiem, obok również duży strzeżony. Dodatkowo parkowanie wzdłuż ulicy przed klatką. Problemy z parkowaniem zdarzają się bardzo. rzadko.

4. Mieszkanie środkowe, klatka schodowa czysta, wyremontowana, piwnica jest.. W klatce 10 rodzin, po dwie na piętrze.Sąsiedzi młodsi i starsi, nowi i mieszkający tu od 1984r. Wszyscy spokojni,serdeczni i wyrozumiali. W klatce nigdy nie było najmniejszego sąsiedzkiego spięcia lub nieporozumienia.

5.Samo mieszkanie9spółdzielczo-własnościowe) przeszło częściowy remont w 2005 roku, min. wymieniane były okna na drewniane nowszej generacji, łazienka, kuchnia.
Można tu wygodnie,ciepło i bezpiecznie mieszkać ( ) a w miarę przypływu środków finansowych zmieniać, wymieniać, remontować i urządzać po swojemu, wg własnego gustu i własnych potrzeb, aż stanie się wymarzonym mieszkaniem pod każdym względem.

6.Umowa może być podpisana w czerwcu, teraz umowa przedwstępna.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,30 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1984 roku
  • Koszalin, Przylesie, ul. Śniadeckich
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna drewniane
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Koszalin Przylesie, Śniadeckich Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.