Szukaj Dodaj

Częstochowa, ul. Bialska - Mieszkanie 2-pokojowe · 55 m² · parter Ogłoszenie wstrzymane

309 000 zł
5598 zł / m²
Rata kredytu wynosi 1 016 zł miesięcznie.
309 000 zł 5598 zł / m²
Rata kredytu wynosi 1 016 zł miesięcznie.
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,20 m²
  • parter w bloku
  • Częstochowa, ul. Bialska
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Opis
Nasza aktualna inwestycja, to etapowa budowa osiedla 4 budynków wielomieszkaniowych II. piętrowych, każdy z windą prowadzącą prosto z parkingu podziemnego na poszczególne poziomy.

Stawiamy na komfort i kameralność. Każdy budynek to tylko 12 mieszkań o powierzchniach od 49 m2 do 159 m2 i podziemny garaż wielostanowiskowy z pomieszczeniami gospodarczymi i boksami garażowymi.

Utrzymując wysoką jakość naszych inwestycji stawiamy na technologię tradycyjną. Nasze budynki powstają z pustaków ceramicznych Porotherm 25 P+W ocieplonych warstwą styropianu. Ściany działowe pomiędzy mieszkaniami z pustaka akustycznego Porotherm AKU, a ściany działowe w mieszkaniach z cegły dziurawki.

Stolarka okienna PCV z nawiewnikami oraz szybami zespolonym z trzyszybowym szkleniem zadba o bardzo niskie zapotrzebowanie na energię cieplną.

Każde mieszkanie będzie oddzielnie opomiarowane, wyposażone w instalację elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacyjną, telewizyjną, internetową, telefoniczną i videodomofonową (która pozwoli również na otwieranie bramy wjazdowej na teren osiedla bez wychodzenia z mieszkania).

Projektowane elewacje, tak jak w poprzednich naszych inwestycjach, współgrają z otoczeniem. Dekoracyjne elementy elewacji wykonane zostaną z wielkoformatowych płyt ze spieków kwarcowych. Zastosowanie stonowanych elementów dekoracyjnych komponuje się z podmiejskim charakterem okolicy, podkreślając jej spokojny charakter.

Staramy się poprawiać obowiązujące standardy, więc o komfort mieszkańców zadbaliśmy (pomimo braku takiego prawnego wymogu budynki mają tylko dwa piętra) przewidując instalację wysokiej jakości elektrycznej windy marki OTIS.


Więcej o inwestycji

Częstochowa, Bialska Poland
Częstochowa, Bialska
Wycentruj na nieruchomości
Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.