Kochanów

działka inwestycyjna na sprzedaż

Cena
430 000
Powierzchnia
1500
Cena za m²
287
Ogłoszenie
Działka inwestycyjna Kochanów. Zdjęcie 1 Działka inwestycyjna Kochanów. Zdjęcie 2 Działka inwestycyjna Kochanów. Zdjęcie 3 Działka inwestycyjna Kochanów. Zdjęcie 4 Działka inwestycyjna Kochanów. Zdjęcie 5 Działka inwestycyjna Kochanów. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Do sprzedania działka budowlano - usługowa, 15 a. w Kochanowie gm. Zabierzów (M1U). Media: kanalizacja, prąd na działce, gaz będzie na koniec 2021r, woda również w perspektywie niedalekiej przyszłości. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 70 m - drogą szutrową. Miejsce bardzo dobrze powiązane komunikacyjnie. Działka z rozległym widokiem na okolicę.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu.

UWAGA! Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

  • Kochanów, gmina Zabierzów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1500 m².
  • Media: kanalizacja
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Kochanów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.