Gdańsk Chełm

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
499 000
Powierzchnia
45
Cena za m²
11 089
Piętro
2
Rok budowy
2006
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 na Chełmie z trasem 16m2. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 niezależne pokoje, - oddzielna kuchnia z zabudową i sprzętem AGD, - przedpokój z szafą w zabudowie, - łazienka z wanną, - taras 16m2. Okolica: Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane, w niewielkiej odległości przystanki autobusowe i tramwajowe. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkole, szkoła, liczne sklepy i restauracje. Niewątpliwy atut nieruchomości to duży taras, na który prowadzą piękne panoramiczne okna. Mieszkanie dostępne od zaraz, nieobciążone hipoteką. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Zadzwoń i umów się na prezentację! Justyna Natora Doradca ds. Nieruchomości Tel. [numer] e-mail: [email] Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 19837

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m²
  • 2 piętro w 3-piętrowym bloku z 2006 roku
  • Gdańsk, Chełm
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Chełm Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.