Nowa Sól Centrum
ul. W. Witosa
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
450 000
Powierzchnia
68
Cena za m²
6 618
Piętro
parter
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Nowa Sól Centrum, ul. W. Witosa. Zdjęcie 1
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam jak w tytule posiadam na sprzedaż mieszkanie ul.Witosa w Nowej Soli ściśle centrum w kamienicy na parterze , kamienica ma nowy dach nowa elewacje ,nowa klatkę z domofonem...Mieszkanie na użytek wlasny posiada 4 pokoje 2 kuchnie i dwie łazienki z WC oraz do mieszkania należy piwnica i skrytka ogrzewanie gazowe,nowe grzejniki,nowe okna ,nowa instalacją elektryczna, po generalny remoncie 4 lata temu .Natomiast jeśli ktoś chce kupić to mieszkanie zarobkowo czyli po zakupie je wynajmować to jest już przygotowane bo posiada dwa odrębne wejścia i jest na chwilę obecną odzielone jedno od drugiego ścianką z cegły jednego z przejść między sobą...Na chwilę obecną są lokatorzy którzy mieszkają 7 lat i płacą w terminie za wynajm czekają na decyzję jeśli nowy właściciel będzie chciał zamieszkać oczywiście się wyprowadza a jeśli nowy właściciel będzie chciał wynajmować chętnie podpiszą umowę i zostaną....wszelkich informacji udzielę przez telefon. Zdjęcie jest podglądowe ponieważ nie będę robił zdjęć lokatorów i ich prywatności, oczywiście chętnych umowie na spotkanie celem osobistego oglądnięcia mieszkania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 68 m²
  • parter w kamienicy
  • Nowa Sól, Centrum, ul. W. Witosa
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Nowa Sól Centrum, W. Witosa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.